איך להוריד נפח מהארנק: המדריך שיעשה לכם סדר

הזמנת-ארנק-אונליין

רוב הגברים מסתובבים לאורך היום עם הארנק בכיסים. איך אנחנו יודעים? רואים. הארנק כבד ומנופח מכמות גדולה של תכולה שאין בה צורך וגם אם היא בכל זאת נחוצה, יכול להיות שהגיע הזמן לרענן את הארנק, ליצור בו יותר מרחב ולגרום לו להחמיא יותר לגזרה. גברים – כך תצמצמו את הנפח מהארנק שלכם ותיצרו ארנק קל משקל, שלב אחרי שלב.

איך להוריד נפח מהארנק

למה הארנק שלי כל כך "שמן"?

נתחיל כמובן, עם כל הסיבות שבגללן הארנק שלכם צבר נפח ומסה גדולים כל כך. הסיבה הראשונה היא הצורך באחסון מהיר של פתקים, כרטיסים או כספים שאנו צוברים לאורך היום. אלה יכולים להיות עובדים או בעלי עסקים ששומרים קבלות רבות, אנשים שמסתובבים עם פריטה או המון כסף קטן (למשל ציבור הנוסעים בתחבורה ציבורית) ואפילו גברים מאורגנים מאוד, שמעדיפים למלא את כל הכיסויים הפנימיים בכרטיסים, כך שנוצרת מעמסה עודפת.

שלב 1: המיון

כמו סידור ארונות עונתי, כמו סדר פסח, גם ארנקים לגברים זקוקים לריענון. זה הזמן לשלוף החוצה את כל הכרטיסים, הקבלות והפתקים (את הכסף הוציאו ושמרו בצד) ולערום אותם ב-3 ערימות שונות: לפח, לאחסון ובחזרה לארנק.

שימו לב שאתם משליכים את מה שכבר אין בו שימוש או שהתוקף שלו נגמר, שאתם מאחסנים (רצוי בקלסר או בניילונית שבה אתם שומרים ניירת באופן קבוע) את מה שצריך להשתמר, אבל אין בו כרגע צורך ושאתם מחזירים בחזרה רק את מה שמשמש אתכם באופן קבוע. לגבי הכרטיסים, אפשר לאחסן בבית חלק מהם, או לרכוש ארנק כרטיסים לגבר שהצורה שלו דקה ומותאמת למספר רב של כרטיסים. הייחודיות של ארנקי הכרטיסים, היא המנגנון שמאפשר לשלוף את הכרטיס הנבחר החוצה בקלות, כך שאין צורך בפתיחה וסגירה חוזרים ונשנים של הארנק.

שלב 2: האחסון מחדש

אחרי שהארנק מרוקן ושב לגודלו המקורי המכווץ, אפשר להתחיל למלא אותו בחזרה. הקפידו לשים את הכרטיסים השימושיים במקום נוח ומהיר מאוד לשליפה, לעומת אלו שתשתמשו בהם בתדירות נמוכה יותר. לגבי הכספים, כדאי להימנע מנשיאה של שקלים ואגורות רבים. אחסנו אותם בקופה קטנה בביתכם או המירו אותם לשטרות אם אפשר.

שלב 3: ההרגלים החדשים

הארנק שלכם כבר רזה והגזרה חתיכית. מה הלאה? כדאי להתחיל להתנהל בשיטה מסודרת יותר, כדי שהמצב לא יחזור על עצמו פעם אחר פעם. אם יש לכם ארנק לגבר וצברתם כמות של מטבעות, העבירו אותם לרכב, למגירה או לקופה שבבית. את הקבלות תוכלו לצלם בנייד במקום לשמור ואפילו לחסוך בנייר ולבקש לצלם אותן מבלי להדפיס. רכזו את התמונות בתיקייה שהקמתם מראש וכך הכל יהיה לכם במאורגן, ללא חיפושים מאומצים וללא דהייה של הדפוס עם הזמן. על הדרך, תצילו גם כמה עצים על הכדור.

קח אותי לחנות הארנקים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)