ארנקים פרקטיים לגברים ולנשים – האם כדאי?

ארנקים פרקטיים

בימי הולדת ובימי נישואין, אחת המתנות הפופולריות ביותר היא לקנות ארנקים פרקטיים זה לזה ובשביל המזל והשפע נוהגים להניח בתוכו מטבעות או שטרות, כדי שתהיה לאדם זה פרנסה רבה וכך כמות הכסף שתהיה לו בארנק, תצמח עם הזמן. ההיצע של ארנקים הוא רחב ביותר, כאשר מדובר בארנק מתנה לאישה, הוא יכלול הרבה מאד תאים פנימיים עבור כרטיסי האשראי השונים שברשותה, תאים להנחת מסמכים מזהים כמו תעודת הזהות ורישיון הנהיגה. רוב הנשים מחזיקות בארנק ניירת כמו חשבוניות או כרטיסי חנייה שאינם רלוונטיים ולכן הגעתו של ארנק חדש עבורן הוא התגשמות חלום של כל אישה והזדמנות לזרוק ניירת ישנה.

לעומת זאת גברים לא תמיד אוהבים להסתובב עם ארנק, כיוון שלטענתם זה פריט מסורבל. אך גם הם חשים במקרים מסוימים שהארנק הוא פריט חיוני וחשוב מאד, כמו שקורה כשהם מעוניינים לרכוש ספר זכרונות כדי לתעד את ההיסטוריה המשפחתית והם נוכחים לדעת ששכחו את הארנק, שכחו להוציא כסף מהכספומט ואין להם אפשרות לשלם עבור הקניה, אלא אם הם חיברו כבר את האופציה של תשלום באמצעות הטלפון הסלולרי.

המראה המיוחד של ארנקים פרקטיים

במקרים רבים ארנקים פרקטיים של אנשים שונים, מעידים על אישיותו ועל אופיו של כל אדם. מי שנושא ארנק יפהפה וסולידי, מניח אותו בכיס האחורי של המכנסיים כשהוא לובש חליפה מחויטת יום יום לעבודה, הוא אדם רציני, מסודר ומחושב ולעומת זאת מי שמחליט ללכת ללא ארנק ומניח בכיס כמה שטרות כסף מקופלים וכמה מטבעות, צריך להביא בחשבון שקיימת אפשרות שהם ייפלו או ייעלמו לו בדרך.

ארנקים לנשים

לנשים רבות יש כמה סוגי ארנקים פרקטיים. הארנק המרכזי הוא זה שהיא נושאת עימה כשהיא יוצאת לקניות כיוון שיש בו את כל כרטיסי האשראי, כך היא בוחרת עם איזה מהם לשלם כשהיא רוכשת מוצרים כאלו ואחרים בסיבוב השופינג בקניון. יש לה גם כרטיסי מועדון שיש בהם צורך פה ושם כדי לקבל הנחה בחנויות שהיא נוהגת לקנות בהן מוצרים לעיתים תכופות. וכמובן שיש בארנק גם כסף מזומן כדי לשלם עבור החניה, על כוס קפה, מתנה קטנה ועוד.

בנוסף לכך יש לה גם ארנק קטן שהיא לוקחת ביום יום, כשהיא הולכת עם הילדים כדי לקנות להם פיצה או ארטיק, מספיק ללכת עם ארנק קטן שיש בו מקום לשטרות ולמטבעות, יותר מזה לא צריך.

עם הזמן תמיד כיף להתחדש בארנק חדש, בנראות חדשה ומודרנית, מחומרים איכותיים ובצבע מדליק. לכן כשהיא רואה באתר האינטרנט ארנק יוצא דופן עבורה או עבור בן הזוג שלה, היא מזמינה את הארנקים וכבר מצפה שהם יגיעו. זאת כדי לבצע את ההחלפה ולזרוק לפח את הארנק הישן ששירת אותה לאורך פרק זמן ארוך ובהחלט עשה את שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)