ארנק לכסף קטן – פתרון מושלם לעודף

הזמנת-ארנק-אונליין

הם מכבידים, משקשקים וקשה מאוד להיפטר מהם. גם אתם סובלים מכמות של מטבעות בתוך הארנק? כנראה שתצטרכו לגייס לעזרתכם ארנק לכסף קטן, שיאפשר לכם לאחסן באופן נוח את האגורות והשקלים שאין בהם כרגע שימוש ולהסתובב עם הארנק רק כשיש בכך צורך.

ארנק לכסף קטן – פתרון מושלם לעודף

לא יכולים להפסיק להשתמש במטבעות

למרות שהמדינה מעדיפה לקבל מאיתנו אשראי מאשר כסף מזומן, קיימים לא מעט דברים שמחייבים אותנו בכל זאת להחזיק מעט מרשרשים: בתי עסק שלא מכבדים אשראי, קניות במספר מקומות ובפיקוח על ההוצאה באופן פיזי, מדחן או חניון לפי שעה, טיפ למלצר או הברמן ששירתו אותנו ולפעמים גם הפרשה קטנה לקופת הצדקה או לקבצן שאנו פוגשים בדרך. הצורך שלנו להתנהל עם מזומן, גורם לנו להחזיק בסופו של דבר כמות יפה של מטבעות שזקוקה לפתרונות משלה. ברור שאפשר גם להציב קופה בבית ולמלא אותה בכל פעם שהארנק מתנפח, אבל אפשר גם לרכוש ארנק "שני" לכסף הקטן ולהשתמש בו בתור הקופה הקטנה והנוחה שלכם.

מה מאפיין ארנקים לכסף קטן בלבד?

ארנק לכסף קטן לרוב מכיל תא אחסון אחד בלבד. ארנקים אלה בדרך כלל מגיעים אלינו מעולם הוינטג', תוך שהם משמרים את אופציית אחסון המזומנים בעבר, עוד לפני עידן האשראי ושמירת תמונות הפספורט שבארנק. ארנקים שטובים לכסף קטן הם בדרך כלל ארנקי קלאץ' או ארנקים זולים לנשים שאפשר לרכוש בקלות.  

כל היתרונות של ארנק "שני" לכסף קטן

הארנק הזה אמנם לא חייב לנוע איתכם מחוץ לבית באופן שגרתי, אבל יכול לשרת אתכם היטב באחסון זמין של מטבעות, במקום לפתוח את הקופה הילדותית והמסורבלת הרגילה. אנשים משתמשים בארנקים הללו כשהם יוצאים מהבית לקיוסק או המכולת הקרובים או כשהם רוצים להעביר חלק מהמטבעות לארנק הרגיל. כך תוכלו להיות בטוחים שהכסף שלכם מאופסן במקום נוח ולהשתמש בפתרון לפי הצורך.

מכיוון שארנק לכסף קטן משרת אתכם כארנק שני, אין באמת צורך לרכוש מוצר בעלויות גבוהות. מצד שני, כן חשוב שהארנק יהיה מחומר יחסית איכותי, (ארנק בד למשל) על מנת שלא ייהרס מוקדם מן הצפוי וכך יאלץ אתכם לרכוש אחד חדש אחת לכל כמה זמן. אם הארנק הגדוש במטבעות נמצא בבית או מתפקד כקופה הקטנה של העסק שלכם, חשוב בכל מקרה לשמור אותו במקום מוסתר אך נגיש. אם הארנק אמור להיות רחוק מעיני הילדים או עובדים במקום, רצוי להימנע מאחסון במקומות צפויים מאוד. אם יש לכם אפשרות, תוכלו לאחסן אותו גם במגירה נעולה עם מפתח.

הקץ לכובד בארנק ובכיס

אם עד היום הסתמכתם על הארנק שלכם שיעמוד בתכולה אדירה של מטבעות ונאלצתם לסחוב ארנק כבד, מרעיש ומסורבל – עם ארנק קטן לכסף קטן תוכלו להפוך את התנהלות המזומנים לנוחה בהרבה ולשמור את המטבעות רק לצרכים חשובים באמת.

קח אותי לחנות הארנקים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)