איך לנקות ארנק עור

ארנקי עור הם פריט אישי וחשוב שמלווה את היומיום של כל אחד. כאלה הם עלולים להיות חשופים לתנאי הסביבה שיכולים לעשות בהם שמות ולגרום לבלאי, לכלוך ואפילו לנזקים של ממש. יחד עם זאת, מי שקונה ארנק מעור רוצה ומצפה שהארנק ישרת אותו במשך כמה שיותר זמן ואין סיבה שזה לא יקרה – ארנקי העור נחשבים לאיכותיים במיוחד ולכאלה שיכולים להחזיק מעמד במשך לא מעט שנים.

מכאן שחשוב לשמור עליהם ואם גם מוציאים על הארנק לא מעט כסף – הרי רוצים שהוא יישמר בצורה הטובה ביותר האפשרית. איך דואגים לזה? קודם כל שומרים על הארנק היטב ועושים בו שימוש עדין, רגיש וראוי. בנוסף לכל זה מומלץ מאד לשמור על הארנק נקי, מה שיכול לסייע רבות לשמור על האיכות והחוזק של העור עצמו ומכאן של הארנק.

שמירה על הניקיון של ארנק העשוי מעור

עור הוא חומר גלם שנחשב לאיכותי מאד וכמובן גם יוקרתי. ככזה – חשוב לשמור עליו ועל המראה שלו מפני בלאי. הארנק בדרך כלל נישא בכיס של המכנסיים או בין חפצים נוספים בתוך התיק כך שתמיד נוצר חיכוך בינו לבין חפצים אחרים, מה שעלול לפגוע בעמידות ובניקיון שלו.

אז איך מנקים ארנק מעור? ראשית מנסים ככל האפשר לבודד את הארנק. העדיפות היא לשאת אותו בתא נפרד בתוך התיק על מנת ששום דבר לא ישפשף אותו או יתחכך בו. במידה ומגלים לכלוך של אבק או כל סוג אחר – חשוב מיד להתייחס לזה, שכן כל עיכוב עלול להחמיר את המצב. כאשר מקבלים את הארנק לראשונה מומלץ לקרוא את ההנחיות של היצרן או היבואן בנוגע לדרך הנכונה ביותר לנקות את הארנק בלי לגרום נזק לעור. ברוב המקרים יהיה מספיק לנקות בעדינות עם סמרטוט לח מעט ובכל מקרה לא מומלץ לעשות שימוש בחומרי ניקוי כימיים, גם לא כאלה שלכאורה מיועדים לשימוש בפריטים העשויים מעור.

תחזוקה שגרתית לארנק שעשוי מעור

אין באמת הרבה מה לעשות אבל בהחלט חשוב לוודא שאין היצמדות של אבק או לכלוך לארנק בשום מקום שלו, שהוא לא נמצא במקום שיש בו רטיבות או חומרים שעלולים להידבק אליו ושהשימוש בו סביר וראוי כפי שצריך להשתמש בארנק. אפשר לומר שלא באמת צריך להתעכב על דרך הניקוי הנכונה של הארנק, שכן אם משתמשים בו כראוי ולא חורגים מהדרך הנכונה להתנהל עם הארנק העשוי מעור – לא אמורים כלל להגיע למצב שבו צריך לנקות אותו היטב או לדאוג למצב התקין שלו. ארנקי העור נחשבים לאיכותיים והטובים ביותר וכמובן שחשוב מאד לשמור עליהם על בסיס יומיומי בלי להגיע למצב שבו הארנק מלוכלך מאד עד כדי מצב שעלול לפגוע בתקינות שלו.

קח אותי לחנות הארנקים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)