ארנק קטן או ארנק גדול לגבר – מה כדאי?

הזמנת-ארנק-אונליין

ארנק הוא אחד המוצרים הכי פונקציונליים שאנו משתמשים בהם לטווח ארוך. נוסף על הצורך בכיסוי קשיח שלא יתבלה מהר ובאופציה לאחסן כספים, כרטיסים וקבלות באופן נוח, חשוב שהארנק גם יתאים לבעליו מבחינת הצבע וכמובן חלוקת התאים הפנימית. אבל בחיפוש אחר ארנק לגבר, שאלה אחת תמיד נותרת פתוחה: מה עדיף – ארנק קטן או גדול?

ארנק קטן או ארנק גדול לגבר - מה כדאי

למי מתאים ארנק קטן ולמי גדול?

ארנקים גדולים יתאימו מאוד לגברים שלא מסתובבים באופן קבוע עם תיק ולכן מאחסנים הכל בתוך הארנק. יכול להיות שמדובר גם במישהו שמאחסן כמות יומית גדולה של מזומנים ואיתה מתנהל לאורך היום במקום חיצוני או ציבורי (נהגי מוניות למשל, או בעלי עסקים שמסתובבים עם הקופה הקטנה לצורך פריטה או תשלומים).

ארנקים קטנים לגבר יתאימו בעיקר למי שמשתמש בשגרה בכמות קבועה של כרטיסים או סכומי כסף לא גבוהים במיוחד. סוג זה של ארנקים לגבר נע בין כאלה שמספקים נפח טוב למספר כרטיסים ועד ארנקים דקים וקטנים, שמתאימים למי שמחפש פריט דיסקרטי ו"רזה" בתוך הכיס.

יתרונות וחסרונות לכל גודל ארנק

להבדיל מנשים שאצלן גודל הארנק יכול להיות גם הצהרה אופנתית, גבר שהארנק שלו לא מתאים לו מבחינת הגודל, יעדיף להיפטר ממנו בהקדם. לכן חשוב לדייק בבחירה, בייחוד אם זו מתנה לגבר שאמורה להיות שימושית במיוחד.  

ארנק גדול לגבר, לא תמיד מתאים לכל גדלי הכיסים במכנסיים והנוכחות שלו בהם הופכת לבלתי דיסקרטית. הארנק בולט החוצה ומייצר ניפוח או מבצבץ מעל לכיס, מה שמשאיר מלאכה קלה בהרבה לכייסים וגם יוצר מראה לא מחמיא במיוחד.

ארנק קטן לגבר, מוגבל ביכולת האחסון שלו. אם קיימים כמה כרטיסים שדחוסים יחד באותו תא, הם יישחקו במהירות ויגרמו תוך זמן קצר לשברים או לבעיות בפס המגנטי. בנוסף, אם לאורך הזמן הארנק יצבור עוד ועוד תכולה, הוא יקשה מאוד על ההתנהלות איתו. במצב זה, ארנק שאיננו עשוי מחומר איכותי מאוד גם יישחק ויקרע.

גודל הארנק – מבחן התוצאה:

לפני שתקבלו החלטה סופית על גודל הארנק, חשבו על שלושת התנאים הבאים:

כמות התכולה – האם אתם אנשים שמסתובבים עם הרבה מזומנים בארנק, או שכל מה שאתם זקוקים לו נמצא במרחק גיהוץ אשראי?

מראה חיצוני מאורגן – האם אתם מחפשים ארנקים מעוצבים שנכנסים לכל כיס, בכל גזרת מכנסיים ולא מייצרים התפחה? האם אתם מגיעים ליעד ומוציאים את הארנק כדי לאחסן אותו במקום אחר (כמו למשל לוקר בעבודה) כך שגודלו לא רלוונטי?

ולסיום, אפשרויות האחסון – האם תעדיפו ארנק עם מקום אחסון רב לכל מה שתצטרכו לצבור בתאי הארנק עם הזמן, או ארנק קל שתפור למידותיכם הנוכחיות? אם תוכלו לענות על השאלות הללו, תוכלו להבין בקלות האם לרכוש ארנק גדול וקטן וכמובן להיות מרוצים עד הגג מהבחירה.

קח אותי לחנות הארנקים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)