גברים: איך להתלבש נכון לפגישת עסקים?

גברים אשר עומדים לפני פגישת עסקים חשובים, ירצו להיראות מכובדים – כאשר לנראות ולהופעה יכולה להיות השפעה רבה על הצלחת הפגישה.
הופעה אלגנטית ומושקעת, יכולה להותיר רושם רב על הצד השני, להשפיע על החלטותיו ולהוות כאלמנט אשר ישפיע על ההחלטה אם לבצע את העסקה.

אז בשביל להתלבש נכון לפגישת עסקים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את החליפה, אך גם לשים דגש על הנעלים, על התיק ועל האקססוריז – אומנם מדובר בפרטים אשר יכולים להיתפס כקטנים אך בכוחם להשפיע במידה רבה על ההופעה ועל הרושם שהיא משאירה.

בחירת חליפה

החליפה מהווה למעשה את האלמנט המרכזי והבולט ביותר בהופעה ולכן, חשוב לבחור אותה בתבונה. יש לקחת בחשבון שחליפה איכותית אמורה להיות כרוכה בעלות כספית לא קטנה. יחד עם זאת, רוב אנשי העסקים, מעדיפים להשקיע במספר מצומצם של חליפות איכותיות וממותגות על פני להשקיע במספר רב של חליפות באיכות פחותה. בטרם בחירת חליפות, ההמלצה היא לאסוף מידע על טרנדים בתחום, לעיין בקולקציות של החברות המובילות המציעות חליפות. יש לקחת בחשבון, כי בחירת חליפה אמורה להתבסס על פרמטרים מגוונים כולל: גובה התקציב אשר יוקצה למטרה, טעם אישי, מידת ההתאמה של אותה החליפה למבנה הגוף וכיוצא בזה..

התאמת הנעליים

אחרי שבחרתם חליפה, מגיע הרגע להתאים נעליים להופעה. בעת בחירת נעליים לגברים יש לקחת בחשבון פרמטרים כמו: מידת ההתאמה שלהם לחליפה שבחרתם, נוחות הנעליים וכמובן גם איכות – השקעה בנעליים איכותיות של מותג מוביל אומנם תהיה כרוכה בעלות כספית גבוהה יותר, אך ניתן יהיה ליהנות מהנעליים למשך תקופת זמן ארוכה – מה שיחסוך את הצורך לקנות בכל תקופת זמן נעליים חדשות. כמובן, שאחת האפשרויות היא לקנות זוג נעליים אשר יכולות להשתלב עם מספר חליפות שונות ואפשרות אחרת היא לקנות מספר זוגות נעליים – כל זוג יותאם לאחת מהחליפות

האקססוריז המתאימים

אז אחרי שבחרתם חליפה או חליפות ואחרי שהתאמתם את הנעליים, מגיע הרגע לעבור לאקססוריז, אשר בכוחם לשדרג במידה רבה את ההופעה.
כאשר מדברים על אקססוריז יכולים להתכוון לשורה ארוכה של פריטים ובין היתר: שעון יוקרתי, צמיד או שרשרת, ארנק איכותי, תיק רשימת הפריטים יכולה להיות עוד ארוכה ומגוונת.
כאמור, כל אחד מהפריטים הללו יכול לשדרג בצורה משמעותית את ההופעה וכמובן, גם את הרושם אשר היא תותיר.
יש לזכור, כי ארנק איכותי או שעון יוקרתי יכולים להוות גם כרכישה חד פעמית – או כזאת אותה מצבים אחת למספר רב של שנים, מכיוון שמדובר בפריטים אשר מחזיקים שנים.

אז זה אומנם נכון כי הופעה לפגישת עסקים, מצריכה הוצאה כספית לא קטנה, אך בסופו של דבר, מדובר בהוצאה משתלמת, מכיוון, שהודות להופעה הסיכויים לסגור עסקאות ולהשיג את המטרות שמאחורי הפגישות יכולים לעלות במידה רבה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)