קניית ארנק יפהפה לכבוד יום ההולדת – האם כדאי?

קניית ארנק

בהזדמנויות חגיגיות כאשר מחפשים רעיון מקורי למתנה מיוחדת, עולות הרבה מאד אופציות. אחת המתנות הפופולריות ביותר שמתאימה לכל גיל, הן לגברים, לנשים ואפילו לילדים היא קניית ארנק יפהפה. את המוצר הפונקציונלי שכל אדם נושא אתו כל יום, כדאי מדי פעם להחליף, להתאים אותו לתיק או לכיס. בנוסף לכך, במציאות המתוחכמת של ההדפסות הייחודיות, אפשר לבצע הדפסה או חריטה יוצאת דופן על הארנק וכך ליצור פריט ממותג השייך לאדם אחד בלבד. בכל פעם שיהיה שימוש במתנה, מי שקיבל אותה יזכור שוב ושוב, מי רכש את הארנק עבורו.

קניית ארנק יפהפה לכבוד יום ההולדת - האם כדאי

כשמגיע יום ההולדת, יום הנישואין או כל סיבה אחרת למסיבה, חוגגים זאת עם בני משפחה אהובים, חברים קרובים, או יוצאים לסוף שבוע רומנטי כדי ליהנות מהנופים המרהיבים מבתי האבן של צימרים בחד נס וזה המקום האידאלי להגשת מתנה כה אישית ויוצאת דופן.

קניית ארנק שמותאם לצורך האישי

המטרה של רכישת מתנה היא שהצד שמקבל את המתנה ייהנה ממנה, שהיא תהיה שימושית ולא תונח במגירה כיוון שהגודל, הצבע או הנפח אינו מתאים.

לכן צריך לתכנן מראש את נושא קניית ארנק כדי ליצור התאמה מושלמת ושביעות רצון של מקבל המתנה. כשמדובר באנשים קרובים כמו בן זוג או בת זוג, קל מאד לראות את הארנק הנוכחי שלהם ואם הוא מתאים לחיי היום יום.

ארנקים לגברים

לעיתים הארנק הקיים אינו כל כך מתאים ובן הזוג לא יודע שקיים ארנק שהוא נוח יותר ולכן קניית ארנק לגבר היא פתרון אידאלי לכך. אם מדובר בגבר, בהתאם לאופי הלבוש שלו ולגודלם של הכיסים, מתאימים ארנק שיהיה קטן, גדול, לאורך או לרוחב. עם פתיחה רחבה או דווקא עם פתיחה מינורית שנוחה יותר עבורו. אם הוא הולך בדרך כלל עם בגדי ספורט או מכנסים בסגנון ג'ינס, יהיה לו מאד נוח להיות עם ארנק קטן שנמצאים בתוכו כל הפריטים החשובים כמו רישיון נהיגה, תעודת זהות, תעודות חשובות, כרטיסי אשראי, מקום לשטרות כסף ולכסף הקטן בתוך רוכסן פנימי.

לעומת זאת אם הוא לובש חליפות לאורך כל יום העבודה, ארנק רוחבי, בעל פתיחה נוחה יהיה האידאלי עבורו. הוא יניח את הארנק בכיס האחורי ויהיה לו מאד נוח להסתובב כך לאורך היום ולשלוף אותו בעת הצורך.

ארנקים לנשים

לנשים יש תמיד המון דברים בתוך הארנק, ניירת, תעודות, כרטיסים וכמובן כסף. לכן רובן מעדיפות ארנק גדול וארוך שיהיה נוח לשימוש יום יומי ויהיה קל לשלוף את הכרטיס הנכון בכל פעם כמו כרטיס קופת חולים, כרטיס אשראי, תעודת זהות וכו'. הארנק האידאלי הוא זה שהאישה רואה במבט חטוף את כל הכרטיסים וכך קל לה להוציא את הכרטיס הנכון ללא השהיות ובקלות, כך שהכרטיס לא ייתקע בעור האיכותי ויהיה די מקום גם לשטרות הכסף ולמעות הקטנות בתוך הרוכסן.

קח אותי לחנות הארנקים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
צריך עזרה בוואצפ ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)